NaprawyMechaniczne

Mechanika pojazdowa do specjalność naszego serwisu aut marek amerykańskich w Warszawie. W pełnym zakresie obsługujemy wszystkie modele Jeep, Chrysler, Chevrolet i Dodge – dokonujemy diagnostyki usterek, oceniamy zużycie części, wymieniamy podzespoły i weryfikujemy działanie poszczególnych układów. Dysponujemy również sprzętem i narzędziami niezbędnymi do profesjonalnej regeneracji części, co często pozwala obniżyć koszty napraw mechanicznych.

Fachowe przeglądy i naprawy gwarancją utrzymania dobrego stanu technicznego auta.

Samochód tworzy zespół współpracujących ze sobą układów i części. Tylko sprawnie działające elementy dają gwarancję, że auto będzie działać bez zarzutu, a kolejne podzespoły nie ulegną zużyciu. Warto pamiętać, że niekorzystne warunki zewnętrzne, na które narażone są pojazdy, przyspieszają wyeksploatowanie części. Na drodze może dojść także do uszkodzeń mechanicznych poszczególnych elementów.

Ogniska korozji, drobne przetarcia i inne zniszczenia wymagają odpowiednio wczesnego wykrycia, a następnie wymiany komponentów na nowe. Zadbamy samochód to gwarancja bezpiecznej i płynnej jazdy, dobrej sterowności i możliwości błyskawicznego hamowania nawet na trudnej nawierzchni. Regularne naprawy mechaniczne podniosą również wartość rynkową auta na wypadek jego ewentualnej sprzedaży.

Wielu kierowców nie pamięta na co dzień o właściwej eksploatacji poszczególnych podzespołów, a przeglądy serwisowe uważa za ostateczność. Jednak każde drobne uszkodzenie z czasem doprowadzi do poważniejszej awarii, której usunięcie będzie droższe (w skrajnych przypadkach całkowicie nieopłacalne – np. wymiana silnika w starszym aucie).

Przetarty pasek rozrządu przyspiesza uszkodzenie zaworów, tłoków i głowicy silnika, uszkodzona chłodnica czy cieknący zbiorniczek płynu chłodzącego bywa powodem przegrzania jednostki napędowej, a drobne przetarcie osłon przegubów może doprowadzić nawet do awarii całej półosi.

Mechanika pojazdowa w Warszawie – jakie usługi oferujemy?

W serwisie aut marek amerykańskich dokonujemy przeglądów oraz napraw wszystkich elementów samochodowych. Naprawiamy i wymieniamy części układu hamulcowego, kierowniczego, chłodzenia i wydechowego oraz zawieszenia, rozrządu, przegubów półosi. W serwisie dokonujemy także regeneracji oraz wymiany silników.

Kompleksowe naprawy mechaniczne w Warszawie – rzetelne usługi w oparciu o ściśle określone zalecenia producentów.

Oferta

Nasza oferta obejmuje przeglądy sezonowe i kompleksowy serwis samochodów Jeep, Chrysler, Chevrolet, Dodge w Warszawie. Prawie 20-letnie doświadczenie w branży, wieloletnie autoryzacje i starannie dobrany zespół techników to główne atuty firmy.

Przeglądy sezonowe – zadbamy, aby Twoje auto długo było sprawne.

+48 22 666 31 89

ul. Połczyńska 82, Warszawa-Bemowo
Współpracując z nami poszukiwanie dobrego warsztatu przestanie być problemem.