Serwis- Jeep

Jeep to prawdziwa legenda. Te kultowe amerykańskie samochody terenowe przeszły już do historii motoryzacji, a kolejne modele dostępne pod tą nazwą budzą żywe zainteresowanie nie tylko wśród miłośników typowych terenówek. Obecnie marka należy do amerykańskiego koncernu Fiat Chrysler Automobiles.

Historia Jeepa

Jeep stał się sławny w czasie II wojny światowej. Wówczas określenie to przypisywano wszystkim terenówkom z napędem na 4 koła wykorzystywanym przez armię Stanów Zjednoczonych (były to samochody Willys MB oraz licencjonowane Fordy). W 1950 roku firma Willys-Overland zarejestrowała znak towarowy Jeep dla samochodów swojej marki.
Od 1953 roku Jeep produkował koncern Kaiser-Willys, a ich głównymi odbiorcami byli amerykańscy farmerzy poszukujący pojazdu z mocnym silnikiem, wysokim zawieszeniem oraz napędem na wszystkie koła do jazdy po rozległych pastwiskach i wertepach. Z czasem auta dostępne pod tą marką zaczęły łączyć walory użytkowe ze sportowym zacięciem i nutką luksusu, co stało się podwaliną dla popularnych obecnie SUV-ów (pierwszym samochodem tego typu był Jeep Wagoneer z 1962 roku z napędem 4x4 wyposażony we wspomaganie kierownicy i niezależne zawieszenie dla przednich kół).

W 1970 roku za produkcję Jeepa odpowiadał koncern AMC Jeep. To wtedy auta tej marki nabrały bardziej komercyjnego charakteru, a luksusowy Grand Wagoneer szybko zdobył serca miłośników motoryzacji połączeniem napędu 4x4, dużych wymiarów i lekko sportowego zacięcia. Kolejnym modelem w stylu sportowym był 2-drzwiowy Cherokee, który na długie lata stał się jedną z najważniejszych wizytówek marki. Duże zainteresowanie na rynku wzbudziły także kolejne modele – Jeep CJ-5 oraz Jeep CJ-7. Pojazdy zyskały układ Quadra Trac, który doskonale sprawdził się do jazdy w trudnym terenie.

Przełomowe dla Jeepa były lata 80. XX wieku, kiedy auta trafiły na rynki europejskie (koncern związał się z Renault). W 1985 roku markę przejął Chrysler. Prawdziwym hitem amerykańskich i europejskich szos stał się Grand Cherokee, a na „bezdrożach” zaczął królować kultowy Jeep Wrangler znany z wielu amerykańskich filmów i seriali.

Serwis Jeepa w Warszawie

Oferujemy pełen zakres usług serwisowych dla samochodów Jeep. Obsługujemy wszystkie modele tej znanej amerykańskiej marki zapewniając przeglądy sezonowe, diagnostykę usterek oraz naprawy mechaniczne i elektromechaniczne. Dokonujemy wymiany części układu hamulcowego, kierowniczego, chłodzenia i wydechowego, silników, przegubów półosi, sprzęgieł kół dwumasowych, rozrządów i innych podzespołów. Ofertę uzupełniliśmy o weryfikację zbieżności kół i ustawienia geometrii oraz serwis klimatyzacji.

Dostęp do szerokiej bazy części (w tym trudnodostępnych) pozwala nam na szybkie i precyzyjne naprawy każdego uszkodzenia.

Kolejną usługą zdobywającą popularność są przeglądy aut używanych przed zakupem. Wnikliwie oceniamy stan techniczny i wizualny. Dokonujemy pomiarów grubości lakieru często demaskując wypadkową przeszłość auta (rynek amerykański niestety ma niechlubne opinie w tym zakresie).

Jakie modele serwisujemy?

Podejmujemy się przeglądów i naprawy wszystkich modeli marki Jeep.

Samochody amerykańskie to nasza pasja – zgłoś się do serwisu Jeepa w Warszawie i skorzystaj z fachowej pomocy.

Oferta

Nasza oferta obejmuje przeglądy sezonowe i kompleksowy serwis samochodów Jeep, Chrysler, Chevrolet, Dodge w Warszawie. Prawie 20-letnie doświadczenie w branży, wieloletnie autoryzacje i starannie dobrany zespół techników to główne atuty firmy.

Przeglądy sezonowe – zadbamy, aby Twoje auto długo było sprawne.

Przeglądyokresowe sezonowe

Wykonujemy przeglądy okresowe i sezonowe samochodów Jeep, Chrysler, Chevrolet, Dodge w Warszawie, specjalizacja w markach amerykańskich to gwarancja, że pracownicy znają specyfikę poszczególnych modeli, oraz najczęściej psujące się części, a firma dysponuje odpowiednim sprzętem diagnostycznym.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla osób planujących zakup samochodu na rynku wtórnym. Serwis marek amerykańskich (Jeep, Chrysler, Dodge i Chevrolet) w Warszawie oferuje kompleksowe przeglądy aut używanych przed zakupem.

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa do specjalność naszego serwisu aut marek amerykańskich w Warszawie, w pełnym zakresie obsługujemy wszystkie modele Jeep, Chrysler, Chevrolet i Dodge – dokonujemy diagnostyki usterek, oceniamy zużycie części, wymieniamy podzespoły i weryfikujemy działanie poszczególnych układów

Naprawyzawieszenia

Oferujemy naprawy zawieszenia w samochodach amerykańskich w Warszawie. Serwis zapewnia pełną obsługę aut marki Jeep, Chevrolet, Chrysler, Dodge w oparciu o zalecenia producentów oraz szeroką wiedzę i doświadczenie pracowników.

Wymianyrozrządu

Oferujemy wymiany rozrządu w autach marek amerykańskich w Warszawie. Obsługujemy wszystkie modele Jeep, Chrysler, Chevrolet, oraz Dodge. Bogate zaplecze techniczne, dostęp do części, doświadczony zespół serwisowy oraz atrakcyjne rabaty dla stałych Klientów to nasze najważniejsze wyróżniki.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Dokonujemy przeglądów, napraw i wymiany sprzęgieł kół dwumasowych w autach amerykańskich. Serwis w Warszawie obsługuje dowolne modele marki Jeep, Chevrolet, Chrysler, Dodge.

Regularne przeglądy układów sprzęgieł.

Naprawyi wymiany silników

W ofercie serwisowej posiadamy naprawy i wymiany silników we wszystkich samochodach marki Jeep, Chevrolet, Chrysler, Dodge. Serwis aut amerykańskich w Warszawie dysponuje specjalistycznym sprzętem diagnostycznym oraz narzędziami do napraw i regeneracji części.

Naprawyukładów kierowniczych

Jedną ze specjalności serwisu aut amerykańskich w Warszawie stanowią przeglądy i naprawy układów kierowniczych w samochodach marki Jeep, Chrysler, Chevrolet, Dodge.

Geometria

W serwisie aut marki Jeep, Chrysler, Chevrolet i Dodge w Warszawie dokonujemy pomiarów zbieżności oraz ustawień geometrii kół, posiadamy specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam sprawnie wykryć kąt dodatni lub ujemny oraz ustawić prawidłową geometrię kół w dowolnych modelach samochodów amerykańs

Naprawyukładów hamulcowych

Wykonujemy naprawy układów hamulcowych w samochodach amerykańskich. W serwisie przy Połczyńskiej 82 w Warszawie obsługujemy wszystkie modele aut marki Jeep, Chrysler, Dodge i Chevrolet gwarantując precyzję i rzetelność, elastyczne warunki obsługi oraz sprawną realizację powierzonych prac.

Naprawyukładów chłodzenia

Wykonujemy naprawy układów chłodzenia w samochodach Jeep, Chrysler, Chevrolet, Dodge. Serwis aut marek amerykańskich w Warszawie zapewnia kompleksowe przeglądy, diagnostykę uszkodzeń i wymianę części na nowe lub ich regenerację.

Regularne przeglądy układów chłodzenia.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Serwis aut marek amerykańskich w Warszawie oferuje przeglądy i naprawę klimatyzacji samochodowej. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą cieszyć się wydajną klimatyzacją gwarantującą przyjazny klimat w kabinie pojazdu, do wizyty w naszym punkcie przy ul. Połczyńskiej 82.

Naprawyukładów wydechowych

Wykonujemy przeglądy i wymiany układów hamulcowych w samochodach marki Jeep, Chrysler, Chevrolet, Dodge. Serwis aut amerykańskich w Warszawie zapewnia rzetelne i fachowe usługi dostosowane do potrzeb Klientów proponując atrakcyjne rabaty przy długofalowej współpracy.

Wymianyprzegubów półosi

Serwis aut amerykańskich w Warszawie oferuje wymianę przegubów półosi w samochodach Jeep, Chevrolet, Chrysler, Dodge. Zapewniamy przeglądy i pełną obsługę serwisową oraz fachowe doradztwo. Nasz pracownik pomoże dobrać najlepsze części zamienne łączące wysoką trwałość z przystępną ceną.

Diagnostykakomputerowa

Oferujemy kompleksowy pakiet usług z zakresu diagnostyki komputerowej i elektromechaniki samochodowej. Serwis aut producentów amerykańskich w Warszawie obsługuje wszystkie modele marki Jeep, Chrysler, Chevrolet i Dodge.

Kompleksowe usługi diagnostyki komputerowej.