Serwis- Dodge

Dodge to amerykańska marka samochodów osobowych, VAN-ów, PICK-upów oraz terenówek. Przedsiębiorstwo rynek motoryzacyjny zdobywa już od początku XX wieku. Obecnie marka jest własnością koncernu Fiat Chrysler Automobiles.

Historia Dodga.

Firma Dodge Brothers Bicycle & Machine Factory powstała w ostatnich latach XIX wieku. Jej założycielami byli Horacy i John Dodge, którzy zainwestowali w produkcję podzespołów do maszyn oraz rowerów. W 1901 roku siedzibę fabryki przeniesiono do Michigan, a przedsiębiorstwo związało się kontraktem z Fordem dostarczając silniki i części samochodowe. Produkcję pierwszego własnego auta firma rozpoczęła w 1914 roku wzorując się na Fordzie T. Auto Dodge Old Betsy zdobyło duże zainteresowanie na rynku amerykańskim ze względu na nowoczesne wyposażenie i luksusowy charakter. W czasach I wojny światowej przedsiębiorstwo podpisało kontrakt z armią USA na dostawę samochodów ciężarowych. Po zakończeniu działań wojennych, firma kontynuowała tradycję produkując ciężarówki, PICK-upy i autobusy, aby w 1920 roku uzyskać drugie miejsce na amerykańskim rynku motoryzacyjnym pod względem wysokości produkcji.

W 1928 roku fabryka Dodge Brothers Bicycle & Machine Factory została wykupiona przez Chryslera.
W 1951 roku przedsiębiorstwo wprowadziło na rynek silnik HEMI V-8 wyposażony w półsferyczne komory spalania (moc do 180 KM). Rok 1953 to debiut Dodge Coronet. W latach 50. marka wkracza również na tory wyścigowe odnosząc sukcesy w najważniejszych imprezach sportowych.
Hitem lat 60. XX wieku stał się masywny Dodge Custom Royal wyposażony w szyby panoramiczne. Specjalnie dla pań marka zaprojektowała model LaFemme. Rok później na rynek trafił Dodge Lancer – kompaktowy samochodów o niewielkiej wadze i rozmiarach idealny do jazdy po mieście. W 1963 roku zadebiutował Dodge Dart, w 1970 Dodge Swinger, a w 1971 Dodge Demon.
Prawdziwą ikoną amerykańskiej marki stał się jednak model Charger z 1966 roku z mocnym silnikiem o dużej pojemności (tzw. „muscle cars”). Do historii przeszedł również Dodge Caravan z 1984 roku oraz Viper z 1989 roku. W 2011 roku samochody marki Dodge wycofano z rynków europejskich.

Serwis Dodge w Warszawie.

Oferujemy przeglądy i naprawy samochodów marki Dodge w Warszawie. W serwisie aut amerykańskich obsługujemy wszystkie modele tej kultowej marki wykorzystując szeroki park maszynowy, specjalistyczny sprzęt do diagnostyki komputerowej oraz rozbudowaną bazę części zamiennych (podzespoły fabryczne i tańsze zamienniki).

Specjalizacja pozwala naszym pracownikom dokładnie poznać specyfikę budowy Dodga, najczęstsze usterki i sposoby ich naprawy. W pracach z zakresu mechaniki pojazdowej opieramy się o zalecenia producentów oraz schematy budowy poszczególnych modeli, które czerpiemy z wykupionego dostępu do baz serwisowych.

Dokonujemy naprawy i wymiany silników, sprzęgieł, przegubów półosi, zawieszenia oraz elementów układu hamulcowego, kierowniczego, chłodzenia i wydechowego. Podejmujemy się również napraw elektromechaniki, zapewniamy diagnostykę komputerową i kasowanie błędów, prowadzimy serwis klimatyzacji samochodowej oraz ustawienia geometrii kół na podstawie zaawansowanych pomiarów zbieżności.

Do serwisu zapraszamy także osoby planujące zakup samochodów marki Dodge na rynku wtórnym – wykonujemy profesjonalne przeglądy aut używanych przed zakupem.

Jakie modele serwisujemy?

Wykonujemy przeglądy i naprawy wszystkich modeli marki Dodge. Do serwisu zapraszamy m.in. kierowców Dodga:

• Avenger
• Caliber
• Neon
• Journey
• I inne

Serwis marki Dodge w Warszawie – kompleksowa oferta dla Klientów indywidualnych i firm.

Oferta

Nasza oferta obejmuje przeglądy sezonowe i kompleksowy serwis samochodów Jeep, Chrysler, Chevrolet, Dodge w Warszawie. Prawie 20-letnie doświadczenie w branży, wieloletnie autoryzacje i starannie dobrany zespół techników to główne atuty firmy.

Przeglądy sezonowe – zadbamy, aby Twoje auto długo było sprawne.

Przeglądyokresowe sezonowe

Wykonujemy przeglądy okresowe i sezonowe samochodów Jeep, Chrysler, Chevrolet, Dodge w Warszawie, specjalizacja w markach amerykańskich to gwarancja, że pracownicy znają specyfikę poszczególnych modeli, oraz najczęściej psujące się części, a firma dysponuje odpowiednim sprzętem diagnostycznym.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla osób planujących zakup samochodu na rynku wtórnym. Serwis marek amerykańskich (Jeep, Chrysler, Dodge i Chevrolet) w Warszawie oferuje kompleksowe przeglądy aut używanych przed zakupem.

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa do specjalność naszego serwisu aut marek amerykańskich w Warszawie, w pełnym zakresie obsługujemy wszystkie modele Jeep, Chrysler, Chevrolet i Dodge – dokonujemy diagnostyki usterek, oceniamy zużycie części, wymieniamy podzespoły i weryfikujemy działanie poszczególnych układów

Naprawyzawieszenia

Oferujemy naprawy zawieszenia w samochodach amerykańskich w Warszawie. Serwis zapewnia pełną obsługę aut marki Jeep, Chevrolet, Chrysler, Dodge w oparciu o zalecenia producentów oraz szeroką wiedzę i doświadczenie pracowników.

Wymianyrozrządu

Oferujemy wymiany rozrządu w autach marek amerykańskich w Warszawie. Obsługujemy wszystkie modele Jeep, Chrysler, Chevrolet, oraz Dodge. Bogate zaplecze techniczne, dostęp do części, doświadczony zespół serwisowy oraz atrakcyjne rabaty dla stałych Klientów to nasze najważniejsze wyróżniki.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Dokonujemy przeglądów, napraw i wymiany sprzęgieł kół dwumasowych w autach amerykańskich. Serwis w Warszawie obsługuje dowolne modele marki Jeep, Chevrolet, Chrysler, Dodge.

Regularne przeglądy układów sprzęgieł.

Naprawyi wymiany silników

W ofercie serwisowej posiadamy naprawy i wymiany silników we wszystkich samochodach marki Jeep, Chevrolet, Chrysler, Dodge. Serwis aut amerykańskich w Warszawie dysponuje specjalistycznym sprzętem diagnostycznym oraz narzędziami do napraw i regeneracji części.

Naprawyukładów kierowniczych

Jedną ze specjalności serwisu aut amerykańskich w Warszawie stanowią przeglądy i naprawy układów kierowniczych w samochodach marki Jeep, Chrysler, Chevrolet, Dodge.

Geometria

W serwisie aut marki Jeep, Chrysler, Chevrolet i Dodge w Warszawie dokonujemy pomiarów zbieżności oraz ustawień geometrii kół, posiadamy specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam sprawnie wykryć kąt dodatni lub ujemny oraz ustawić prawidłową geometrię kół w dowolnych modelach samochodów amerykańs

Naprawyukładów hamulcowych

Wykonujemy naprawy układów hamulcowych w samochodach amerykańskich. W serwisie przy Połczyńskiej 82 w Warszawie obsługujemy wszystkie modele aut marki Jeep, Chrysler, Dodge i Chevrolet gwarantując precyzję i rzetelność, elastyczne warunki obsługi oraz sprawną realizację powierzonych prac.

Naprawyukładów chłodzenia

Wykonujemy naprawy układów chłodzenia w samochodach Jeep, Chrysler, Chevrolet, Dodge. Serwis aut marek amerykańskich w Warszawie zapewnia kompleksowe przeglądy, diagnostykę uszkodzeń i wymianę części na nowe lub ich regenerację.

Regularne przeglądy układów chłodzenia.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Serwis aut marek amerykańskich w Warszawie oferuje przeglądy i naprawę klimatyzacji samochodowej. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą cieszyć się wydajną klimatyzacją gwarantującą przyjazny klimat w kabinie pojazdu, do wizyty w naszym punkcie przy ul. Połczyńskiej 82.

Naprawyukładów wydechowych

Wykonujemy przeglądy i wymiany układów hamulcowych w samochodach marki Jeep, Chrysler, Chevrolet, Dodge. Serwis aut amerykańskich w Warszawie zapewnia rzetelne i fachowe usługi dostosowane do potrzeb Klientów proponując atrakcyjne rabaty przy długofalowej współpracy.

Wymianyprzegubów półosi

Serwis aut amerykańskich w Warszawie oferuje wymianę przegubów półosi w samochodach Jeep, Chevrolet, Chrysler, Dodge. Zapewniamy przeglądy i pełną obsługę serwisową oraz fachowe doradztwo. Nasz pracownik pomoże dobrać najlepsze części zamienne łączące wysoką trwałość z przystępną ceną.

Diagnostykakomputerowa

Oferujemy kompleksowy pakiet usług z zakresu diagnostyki komputerowej i elektromechaniki samochodowej. Serwis aut producentów amerykańskich w Warszawie obsługuje wszystkie modele marki Jeep, Chrysler, Chevrolet i Dodge.

Kompleksowe usługi diagnostyki komputerowej.