Serwis- Chrysler

Chrysler to jedno z kultowych aut amerykańskich. Początki marki sięgają początków XX wieku. Obecnie auta Chrysler są produkowane przez koncern Fiat Chrysler Automobiles (do połączenia doszło w 2014 roku).

Historia Chryslera.

Twórcą marki jest Walter P. Chrysler, który przez wiele lat procował w branży motoryzacyjnej (m.in. pełnił funkcję prezesa Buick Motors). W 1921 roku objął on stanowisko przewodniczącego w radzie nadzorczej Maxwell Motor Company, gdzie rozpoczął produkcję pojazdów osobowych pod nazwą Chrysler. Pierwsze auto pod tą marką na rynek trafiło w 1924 roku. Samochód zdobył duże zainteresowanie na pokazie w Nowym Jorku i już w pierwszym roku produkcji zdobył przeszło 32 tys. nabywców.

W 1925 roku przedsiębiorstwo przyjęło nazwę Chrysler Corporation szybko zdobywając amerykański rynek motoryzacyjny. W 1928 roku koncern przejął przedsiębiorstwo produkujące słynne Dodge. W 1935 roku firma zdobyła drugie miejsce pod względem wielkości produkcji samochodów w USA.
Wśród pierwszych modeli, które przeszły do historii, warto wymienić Chryslera Airflow oraz Newport, Series 58, Series G-70, Series G-80. Ogromne zainteresowanie zdobył luksusowy Chrysler E-80 Imperial.

W 1955 na zadebiutował Chrysler C-300 (samochód o parametrach wyczynowych). W 1987 roku Chlysler wykupił firmę AMC będącą właścicielem Jeepa.

Serwis Chryslera w Warszawie.

Oferujemy kompleksowe usługi serwisowe dla wszystkich modeli Chryslera. Serwis z siedzibą przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie, specjalizujący się w obsłudze samochodów marek amerykańskich, wykonuje przeglądy okresowe, diagnostykę i naprawy Chryslerów w oparciu o ścisłe zalecenia producenta. Naprawy mechaniczne dopasowujemy do typu silnika, przebiegu i wieku auta oraz cech specyficznych danego modelu, co zapewnia najwyższą precyzję wykonania.

Uzupełnienie oferty stanowi diagnostyka komputerowa wraz z naprawami elektromechanicznymi (m.in. naprawy systemów wspomagania jazdy, centralnych zamków, szyb elektronicznych czy montaż alarmów samochodowych), serwis klimatyzacji oraz geometria kół.

W serwisie wykonywane są przeglądy aut używanych przed zakupem. Jeżeli planujesz zakup drogiego Chryslera na rynku wtórnym, nie ryzykuj – zweryfikujemy stan podzespołów mechanicznych, wykonamy oględziny płyty podłogowej i pomiar grubości lakieru. Ocena stanu auta i przybliżony kosztorys napraw, pomoże Ci uniknąć zakupu pojazdu powypadkowego, w złym stanie technicznym lub po wygórowanej cenie.

Jakie modele serwisujemy?

Dysponujemy sprzętem, schematami budowy i wiedzą potrzebą do napraw wszystkich modeli amerykańskiej marki Chrysler. Do serwisu zapraszamy osoby prywatne i firmy będące właścicielami między innymi modeli:

• Voyager
• Chrysler 300
• PT Cruiser
• Town&Country
• Pacifica
• Sebring
• I inne

Serwis samochodów Chrysler w Warszawie – zapewniamy przeglądy i kompleksowe naprawy mechaniczne.

Oferta

Nasza oferta obejmuje przeglądy sezonowe i kompleksowy serwis samochodów Jeep, Chrysler, Chevrolet, Dodge w Warszawie. Prawie 20-letnie doświadczenie w branży, wieloletnie autoryzacje i starannie dobrany zespół techników to główne atuty firmy.

Przeglądy sezonowe – zadbamy, aby Twoje auto długo było sprawne.

Przeglądyokresowe sezonowe

Wykonujemy przeglądy okresowe i sezonowe samochodów Jeep, Chrysler, Chevrolet, Dodge w Warszawie, specjalizacja w markach amerykańskich to gwarancja, że pracownicy znają specyfikę poszczególnych modeli, oraz najczęściej psujące się części, a firma dysponuje odpowiednim sprzętem diagnostycznym.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla osób planujących zakup samochodu na rynku wtórnym. Serwis marek amerykańskich (Jeep, Chrysler, Dodge i Chevrolet) w Warszawie oferuje kompleksowe przeglądy aut używanych przed zakupem.

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa do specjalność naszego serwisu aut marek amerykańskich w Warszawie, w pełnym zakresie obsługujemy wszystkie modele Jeep, Chrysler, Chevrolet i Dodge – dokonujemy diagnostyki usterek, oceniamy zużycie części, wymieniamy podzespoły i weryfikujemy działanie poszczególnych układów

Naprawyzawieszenia

Oferujemy naprawy zawieszenia w samochodach amerykańskich w Warszawie. Serwis zapewnia pełną obsługę aut marki Jeep, Chevrolet, Chrysler, Dodge w oparciu o zalecenia producentów oraz szeroką wiedzę i doświadczenie pracowników.

Wymianyrozrządu

Oferujemy wymiany rozrządu w autach marek amerykańskich w Warszawie. Obsługujemy wszystkie modele Jeep, Chrysler, Chevrolet, oraz Dodge. Bogate zaplecze techniczne, dostęp do części, doświadczony zespół serwisowy oraz atrakcyjne rabaty dla stałych Klientów to nasze najważniejsze wyróżniki.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Dokonujemy przeglądów, napraw i wymiany sprzęgieł kół dwumasowych w autach amerykańskich. Serwis w Warszawie obsługuje dowolne modele marki Jeep, Chevrolet, Chrysler, Dodge.

Regularne przeglądy układów sprzęgieł.

Naprawyi wymiany silników

W ofercie serwisowej posiadamy naprawy i wymiany silników we wszystkich samochodach marki Jeep, Chevrolet, Chrysler, Dodge. Serwis aut amerykańskich w Warszawie dysponuje specjalistycznym sprzętem diagnostycznym oraz narzędziami do napraw i regeneracji części.

Naprawyukładów kierowniczych

Jedną ze specjalności serwisu aut amerykańskich w Warszawie stanowią przeglądy i naprawy układów kierowniczych w samochodach marki Jeep, Chrysler, Chevrolet, Dodge.

Geometria

W serwisie aut marki Jeep, Chrysler, Chevrolet i Dodge w Warszawie dokonujemy pomiarów zbieżności oraz ustawień geometrii kół, posiadamy specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam sprawnie wykryć kąt dodatni lub ujemny oraz ustawić prawidłową geometrię kół w dowolnych modelach samochodów amerykańs

Naprawyukładów hamulcowych

Wykonujemy naprawy układów hamulcowych w samochodach amerykańskich. W serwisie przy Połczyńskiej 82 w Warszawie obsługujemy wszystkie modele aut marki Jeep, Chrysler, Dodge i Chevrolet gwarantując precyzję i rzetelność, elastyczne warunki obsługi oraz sprawną realizację powierzonych prac.

Naprawyukładów chłodzenia

Wykonujemy naprawy układów chłodzenia w samochodach Jeep, Chrysler, Chevrolet, Dodge. Serwis aut marek amerykańskich w Warszawie zapewnia kompleksowe przeglądy, diagnostykę uszkodzeń i wymianę części na nowe lub ich regenerację.

Regularne przeglądy układów chłodzenia.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Serwis aut marek amerykańskich w Warszawie oferuje przeglądy i naprawę klimatyzacji samochodowej. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą cieszyć się wydajną klimatyzacją gwarantującą przyjazny klimat w kabinie pojazdu, do wizyty w naszym punkcie przy ul. Połczyńskiej 82.

Naprawyukładów wydechowych

Wykonujemy przeglądy i wymiany układów hamulcowych w samochodach marki Jeep, Chrysler, Chevrolet, Dodge. Serwis aut amerykańskich w Warszawie zapewnia rzetelne i fachowe usługi dostosowane do potrzeb Klientów proponując atrakcyjne rabaty przy długofalowej współpracy.

Wymianyprzegubów półosi

Serwis aut amerykańskich w Warszawie oferuje wymianę przegubów półosi w samochodach Jeep, Chevrolet, Chrysler, Dodge. Zapewniamy przeglądy i pełną obsługę serwisową oraz fachowe doradztwo. Nasz pracownik pomoże dobrać najlepsze części zamienne łączące wysoką trwałość z przystępną ceną.

Diagnostykakomputerowa

Oferujemy kompleksowy pakiet usług z zakresu diagnostyki komputerowej i elektromechaniki samochodowej. Serwis aut producentów amerykańskich w Warszawie obsługuje wszystkie modele marki Jeep, Chrysler, Chevrolet i Dodge.

Kompleksowe usługi diagnostyki komputerowej.