Serwis- Chevrolet

Chevrolet to jedna z najbardziej znanych amerykańskich marek samochodowych. Jej historia sięga 1911 roku. Obecnie właścicielem Chevroleta jest koncern General Motors.

Historia Chevroleta

Firma Chevrolet była dziełem Louisa Chevroleta będącego utytułowanym kierowcą rajdowym oraz Wiliama C. Duranta, który w pierwszej połowie XX wieku był jednym z pionierów rynku motoryzacyjnego. Przedsiębiorstwo założono 3.11.1911 roku w Detroit. W tym samym roku na rynek trafił Chevrolet Six z serii C – pierwszy model marki wyposażony w silnik o pojemności 4,9 litra. Od 1916 roku spółka jest częścią koncernu General Motors.

Już w latach 20. XX wieku Chevrolet trafił na rynki europejskie. Zakłady tej marki powstały w Danii, Belgii, a następnie Polsce, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. W 1927 roku Chevrolet zdobył I miejsce na światowym rynku motoryzacyjnym pod względem wysokości produkcji (z pozycji lidera ustąpił Ford).

Po zakończeniu II wojny światowej firma nadal rozbudowywała swoją ofertę i projektowała nowe rozwiązania. Marka zasłynęła ze stosowania nowoczesnych systemów charakterystycznych dla klasy Premium w nieco tańszych samochodach. W latach 50. XX wieku firma wykorzystała w swoich autach automatyczną skrzynię biegów. Zasłynęła ona również z silników V8 „small Block”.

Do historii marki przeszły m.in. modele: Impla (z 1958 roku), Corvette, Camaron, Corvair. Obecnie Chevrolet produkuje auta osobowe, używkowe oraz crossovery.

Serwis samochodów Chevrolet w Warszawie

W ofercie posiadamy kompleksowy serwis samochodów marki Chevrolet w Warszawie. Nasz zespół posiada duże doświadczenie w pracy z autami marek amerykańskich, co pozwala nam na sprawne przeglądy, diagnostykę oraz wymianę zużytych części.

Oferujemy mechanikę pojazdową (naprawy i wymiany silników, sprzęgieł kół dwumasowych, rozrządów, hamulców, elementów układu kierowniczego, chłodzenia, wydechowego, zawieszeń) łączymy z diagnostyką komputerową i usługami z zakresu elektromechaniki samochodowej. Wykonujemy również przeglądy używanych samochodów marki Chevrolet przed zakupem. Dodatkowo prowadzimy serwis klimatyzacji oraz zajmujemy się geometrią kół.

Jakie modele serwisujemy?

Zajmujemy się naprawami wszystkich modeli marki Chevrolet.

Serwis samochodów Chevrolet w Warszawie – fachowa pomoc, solidne naprawy.

Oferta

Nasza oferta obejmuje przeglądy sezonowe i kompleksowy serwis samochodów Jeep, Chrysler, Chevrolet, Dodge w Warszawie. Prawie 20-letnie doświadczenie w branży, wieloletnie autoryzacje i starannie dobrany zespół techników to główne atuty firmy.

Przeglądy sezonowe – zadbamy, aby Twoje auto długo było sprawne.

Przeglądyokresowe sezonowe

Wykonujemy przeglądy okresowe i sezonowe samochodów Jeep, Chrysler, Chevrolet, Dodge w Warszawie, specjalizacja w markach amerykańskich to gwarancja, że pracownicy znają specyfikę poszczególnych modeli, oraz najczęściej psujące się części, a firma dysponuje odpowiednim sprzętem diagnostycznym.

Przeglądyaut używanych przed zakupem

Przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla osób planujących zakup samochodu na rynku wtórnym. Serwis marek amerykańskich (Jeep, Chrysler, Dodge i Chevrolet) w Warszawie oferuje kompleksowe przeglądy aut używanych przed zakupem.

Mechanikapojazdowa

Mechanika pojazdowa do specjalność naszego serwisu aut marek amerykańskich w Warszawie, w pełnym zakresie obsługujemy wszystkie modele Jeep, Chrysler, Chevrolet i Dodge – dokonujemy diagnostyki usterek, oceniamy zużycie części, wymieniamy podzespoły i weryfikujemy działanie poszczególnych układów

Naprawyzawieszenia

Oferujemy naprawy zawieszenia w samochodach amerykańskich w Warszawie. Serwis zapewnia pełną obsługę aut marki Jeep, Chevrolet, Chrysler, Dodge w oparciu o zalecenia producentów oraz szeroką wiedzę i doświadczenie pracowników.

Wymianyrozrządu

Oferujemy wymiany rozrządu w autach marek amerykańskich w Warszawie. Obsługujemy wszystkie modele Jeep, Chrysler, Chevrolet, oraz Dodge. Bogate zaplecze techniczne, dostęp do części, doświadczony zespół serwisowy oraz atrakcyjne rabaty dla stałych Klientów to nasze najważniejsze wyróżniki.

Wymianysprzęgieł i kół dwumasowych

Dokonujemy przeglądów, napraw i wymiany sprzęgieł kół dwumasowych w autach amerykańskich. Serwis w Warszawie obsługuje dowolne modele marki Jeep, Chevrolet, Chrysler, Dodge.

Regularne przeglądy układów sprzęgieł.

Naprawyi wymiany silników

W ofercie serwisowej posiadamy naprawy i wymiany silników we wszystkich samochodach marki Jeep, Chevrolet, Chrysler, Dodge. Serwis aut amerykańskich w Warszawie dysponuje specjalistycznym sprzętem diagnostycznym oraz narzędziami do napraw i regeneracji części.

Naprawyukładów kierowniczych

Jedną ze specjalności serwisu aut amerykańskich w Warszawie stanowią przeglądy i naprawy układów kierowniczych w samochodach marki Jeep, Chrysler, Chevrolet, Dodge.

Geometria

W serwisie aut marki Jeep, Chrysler, Chevrolet i Dodge w Warszawie dokonujemy pomiarów zbieżności oraz ustawień geometrii kół, posiadamy specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam sprawnie wykryć kąt dodatni lub ujemny oraz ustawić prawidłową geometrię kół w dowolnych modelach samochodów amerykańs

Naprawyukładów hamulcowych

Wykonujemy naprawy układów hamulcowych w samochodach amerykańskich. W serwisie przy Połczyńskiej 82 w Warszawie obsługujemy wszystkie modele aut marki Jeep, Chrysler, Dodge i Chevrolet gwarantując precyzję i rzetelność, elastyczne warunki obsługi oraz sprawną realizację powierzonych prac.

Naprawyukładów chłodzenia

Wykonujemy naprawy układów chłodzenia w samochodach Jeep, Chrysler, Chevrolet, Dodge. Serwis aut marek amerykańskich w Warszawie zapewnia kompleksowe przeglądy, diagnostykę uszkodzeń i wymianę części na nowe lub ich regenerację.

Regularne przeglądy układów chłodzenia.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

Serwis aut marek amerykańskich w Warszawie oferuje przeglądy i naprawę klimatyzacji samochodowej. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą cieszyć się wydajną klimatyzacją gwarantującą przyjazny klimat w kabinie pojazdu, do wizyty w naszym punkcie przy ul. Połczyńskiej 82.

Naprawyukładów wydechowych

Wykonujemy przeglądy i wymiany układów hamulcowych w samochodach marki Jeep, Chrysler, Chevrolet, Dodge. Serwis aut amerykańskich w Warszawie zapewnia rzetelne i fachowe usługi dostosowane do potrzeb Klientów proponując atrakcyjne rabaty przy długofalowej współpracy.

Wymianyprzegubów półosi

Serwis aut amerykańskich w Warszawie oferuje wymianę przegubów półosi w samochodach Jeep, Chevrolet, Chrysler, Dodge. Zapewniamy przeglądy i pełną obsługę serwisową oraz fachowe doradztwo. Nasz pracownik pomoże dobrać najlepsze części zamienne łączące wysoką trwałość z przystępną ceną.

Diagnostykakomputerowa

Oferujemy kompleksowy pakiet usług z zakresu diagnostyki komputerowej i elektromechaniki samochodowej. Serwis aut producentów amerykańskich w Warszawie obsługuje wszystkie modele marki Jeep, Chrysler, Chevrolet i Dodge.

Kompleksowe usługi diagnostyki komputerowej.