SerwisAut Amerykańskich

Serwis samochodów JEEP, CHRYSLER, CHEVROLET, DODGE

Serwis samochodów amerykańskich w Warszawie to firma z 20-letnią tradycją w sektorze usług związanych z motoryzacją. W pełnym zakresie obsługujemy wszystkie modele aut marki Jeep, Chrysler, Chevrolet, oraz Dodge.

Czerpiemy z wielu lat autoryzacji serwisowych, które pozwoliły zbudować profesjonalne zaplecze techniczne (sprzęt diagnostyczny, specjalistyczne oprogramowanie komputerowe, zaawansowane narzędzia). To pozwala nam świadczyć usługi wyróżniające się pełnym profesjonalizmem i najwyższą precyzją wykonania.

Oferta serwisu obejmuje przeglądy okresowe, pełen wachlarz usług diagnostycznych oraz mechanikę pojazdową (naprawy i wymiany silników, rozrządów, przegubów półosi, sprzęgieł kół dwumasowych, hamulców, zawieszeń, części układów kierowniczych, wydechowych i chłodzenia). Prowadzimy także serwis klimatyzacji, zajmujemy się geometrią kół oraz elektromechaniką samochodową (wraz z diagnostyką komputerową).

Wszystkie prace wykonujemy w oparciu o ścisłe zalecenia producentów dopasowane do danego typu silnika, modelu pojazdu, rocznika oraz przebiegu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją usług – zapewniamy pełen profesjonalizm w niewygórowanych cenach.

Zadbamy, aby Twoje auto długo było sprawne.

Oferta

Nasza oferta obejmuje przeglądy sezonowe i kompleksowy serwis samochodów Jeep, Chrysler, Chevrolet, Dodge w Warszawie. Prawie 20-letnie doświadczenie w branży, wieloletnie autoryzacje i starannie dobrany zespół techników to główne atuty firmy.

Przeglądy sezonowe – zadbamy, aby Twoje auto długo było sprawne.

+48 22 666 31 89

ul. Połczyńska 82, Warszawa-Bemowo
Współpracując z nami poszukiwanie dobrego warsztatu przestanie być problemem.