Rabatydla stałych klientów

Serwis aut amerykańskich w Warszawie zaprasza wszystkich właścicieli samochodów marki Jeep, Chrysler, Chevrolet i Dodge do korzystania z naszych usług. Stali Klienci są wartością firmy, którą budujemy już od wielu lat obecności w branży motoryzacyjnej.

Cenimy sobie wzajemną lojalność i długofalową współpracę, dlatego staramy się przygotowywać bonusy dla osób odwiedzających nasz serwis regularnie. Obsługujemy zarówno właścicieli prywatnych, jak i przedsiębiorców. Gwarantujemy precyzyjne przeglądy, a także naprawy z zakresu mechaniki i elektromechaniki samochodowej oraz indywidualną pomoc podczas doboru części. Wykonane prace zapisujemy w naszym wewnętrznym programie serwisowym, dlatego przy każdej kolejnej wizycie możemy bardzo szybko odtworzyć historię napraw.

Specjalnie dla stałych Klientów przygotowaliśmy 10% rabatu na koszty wykonawcze oraz 5% rabatu na części.

Godziny otwarcia serwisu
pn. – pt. 8-19, sob. 9-15

Oferta

Nasza oferta obejmuje przeglądy sezonowe i kompleksowy serwis samochodów Jeep, Chrysler, Chevrolet, Dodge w Warszawie. Prawie 20-letnie doświadczenie w branży, wieloletnie autoryzacje i starannie dobrany zespół techników to główne atuty firmy.

Przeglądy sezonowe – zadbamy, aby Twoje auto długo było sprawne.

+48 22 666 31 89

ul. Połczyńska 82, Warszawa-Bemowo
Współpracując z nami poszukiwanie dobrego warsztatu przestanie być problemem.