Obsługafirm

Serwis aut marek amerykańskich w Warszawie chętnie podejmuje stałą współpracę z firmami. Zapewniamy przeglądy sezonowe, diagnostykę usterek i naprawy mechaniczne, serwis klimatyzacji oraz ustawienia geometrii kół w samochodach Jeep, Chrysler, Chevrolet, Dodge.

Partnerom biznesowym umożliwimy dogodne formy rozliczeń, oraz korzystne rabaty i zniżki (na robociznę, części). Stawiamy na elastyczną obsługę, dlatego warunki umów uzgadniamy indywidualnie wspólnie z Klientem w oparciu o zakres i częstotliwość usług, ilość aut, oraz długość współpracy.

Naszą siłą jest wieloletnie doświadczenie branżowe, zaawansowany sprzęt diagnostyczny, dostęp do najnowszych baz i schematów budowy aut amerykańskich oraz zespół wykwalifikowanych serwisantów dokonujących solidnych napraw. To gwarantuje systematyczną opiekę nad firmowymi pojazdami. Zadbamy, aby auta były w 100% sprawne, bezpieczne i długo zachowały wysoką użytkowość.

Zapraszamy do współpracy partnerów firmowych – z nami poszukiwanie dobrego mechanika przestanie być problemem.

Godziny otwarcia serwisu
pn. – pt. 8-19, sob. 9-15

Oferta

Nasza oferta obejmuje przeglądy sezonowe i kompleksowy serwis samochodów Jeep, Chrysler, Chevrolet, Dodge w Warszawie. Prawie 20-letnie doświadczenie w branży, wieloletnie autoryzacje i starannie dobrany zespół techników to główne atuty firmy.

Przeglądy sezonowe – zadbamy, aby Twoje auto długo było sprawne.

+48 22 666 31 89

ul. Połczyńska 82, Warszawa-Bemowo
Współpracując z nami poszukiwanie dobrego warsztatu przestanie być problemem.